Období 9. 12. 2018 – 14. 12. 2019
vlak | trasa | kdy jede |
---|---|---|
TS 896 / 1. TD | ||
Os 18533 | Mšeno (6:10) - Mělník (6:48) | jede v sobotu |
Os 8551 | Mladá Boleslav hl.n. (5:28) - Mělník (6:59) | jede v pracovní dny |
Os 8552 | Mělník (7:06) - Mladá Boleslav hl.n. (8:32) | jede v sobotu |
Os 18530 | Mělník (7:06) - Mšeno (7:44) | jede v pracovní dny |
Os 18535 | Mšeno (7:55) - Všetaty (8:47) | jede v pracovní dny |
Os 18532 | Všetaty (8:51) - Mšeno (9:44) | jede v pracovní dny |
Os 18537 | Mšeno (9:47) - Mělník (10:28) | jede v pracovní dny |
Os 8508 postrk | Mladá Boleslav hl.n. (8:40) - Mladá Boleslav město (8:46) | jede v sobotu |
Os 8513 | Mladá Boleslav město (9:14) - Mladá Boleslav hl.n. (9:20) | jede v sobotu |
Os 8510 | Mladá Boleslav hl.n. (9:25) - Mladá Boleslav město (9:31) | jede v sobotu |
Os 18551 | Mladá Boleslav město (9:33) - Mladá Boleslav hl.n. (9:39) | jede v sobotu |
Os 8518 | Mělník (11:06) - Lomnice nad Popelkou (14:55) | jede v pracovní dny |
Os 8518 | Mladá Boleslav hl.n. (13:23) - Mladějov v Čechách (14:22) | jede v sobotu |
Os 8525 postrk Mladějov - Ml. Boleslav | Lomnice nad Popelkou (14:58) - Mladá Boleslav hl.n. (16:35) | jede v pracovní dny |
Os 8527 | Mladějov v Čechách (16:23) - Mělník (18:48) | jede v sobotu |
Os 18534 | Mělník (19:06) - Mšeno (19:44) | jede v sobotu |
Os 18539 | Mšeno (20:09) - Mělník (20:48) | jede v sobotu |
Os 6058 | Mladá Boleslav hl.n. (21:40) - Řepov (21:51) | jede v pracovní dny |
Os 18558 | Mladá Boleslav hl.n. (22:11) - Mladá Boleslav město (22:17) | jede v neděli a svátky |
Os 6059 postrk | Řepov (22:20) - Mladá Boleslav hl.n. (22:38) | jede v pracovní dny |
Os 18525 | Mladá Boleslav hl.n. (22:42) - Mšeno (23:25) | jede v pracovní dny |
Os 18525 | Mladá Boleslav město (22:32) - Mšeno (23:25) | jede v neděli a svátky |
Os 18538 | Mělník (22:53) - Mšeno (23:31) | jede v sobotu |
TS 896 / 2. TD | ||
Os 8500 | Mšeno (4:25) - Stará Paka (7:19) | jede v pracovní dny |
Os 8500 | Mšeno (4:25) - Mladějov v Čechách (6:19) | jede v sobotu |
Os 18533 | Mšeno (6:10) - Mělník (6:48) | jede v neděli a svátky |
Os 8552 | Mělník (7:06) - Mladá Boleslav hl.n. (8:32) | jede v neděli a svátky |
Os 8549 | Stará Paka (7:31) - Mladějov v Čechách (8:27) | jede v pracovní dny |
Os 8511 | Mladějov v Čechách (7:34) - Mělník (10:28) | jede v sobotu |
Os 8508 postrk | Mladá Boleslav hl.n. (8:40) - Mladá Boleslav město (8:46) | jede v neděli a svátky |
Os 8513 | Mladá Boleslav město (9:14) - Mladá Boleslav hl.n. (9:20) | jede v neděli a svátky |
Os 8510 | Mladá Boleslav hl.n. (9:25) - Mladá Boleslav město (9:31) | jede v neděli a svátky |
Os 18551 | Mladá Boleslav město (9:33) - Mladá Boleslav hl.n. (9:39) | jede v neděli a svátky |
Os 8515 | Mladějov v Čechách (9:39) - Mělník (12:48) | jede v pracovní dny |
Os 8554 | Mělník (11:06) - Mladá Boleslav město (13:11) | jede v sobotu |
Os 8518 | Mladá Boleslav hl.n. (13:23) - Mladějov v Čechách (14:22) | jede v neděli a svátky |
Os 8519 | Mladá Boleslav město (13:29) - Mladá Boleslav hl.n. (13:35) | jede v sobotu |
Os 8522 | Mělník (13:06) - Mšeno (13:45) | jede v pracovní dny |
Os 8517 | Mšeno (14:09) - Mělník (14:49) | jede v pracovní dny |
Os 8556 | Mělník (15:05) - Mladá Boleslav hl.n. (16:32) | jede v pracovní dny |
Os 8527 | Mladějov v Čechách (16:23) - Mělník (18:48) | jede v neděli a svátky |
Os 8544 | Mladá Boleslav hl.n. (18:40) - Mladá Boleslav město (18:46) | jede v pondělí až čtvrtek |
Os 18534 | Mělník (19:06) - Mšeno (19:44) | jede v neděli a svátky |
Os 8533 | Mladá Boleslav město (19:14) - Mělník (20:48) | jede v pondělí až čtvrtek |
Os 18539 | Mšeno (20:09) - Mělník (20:48) | jede v neděli a svátky |
Os 8534 | Mladá Boleslav hl.n. (22:20) - Mladějov v Čechách (23:23) | jede v sobotu |
Os 18536 | Mělník (22:25) - Mšeno (23:03) | jede v pondělí až čtvrtek |
Os 18538 | Mělník (22:53) - Mšeno (23:31) | jede v neděli a svátky |
TS 896 / 3. TD | ||
Os 18531 | Mšeno (4:52) - Mělník (5:30) | jede v pracovní dny |
Os 8550 | Mělník (5:33) - Mladá Boleslav město (7:00) | jede v pracovní dny |
Os 18521 | Mladá Boleslav město (7:02) - Mšeno (7:53) | jede v pracovní dny |
Os 8511 | Mladějov v Čechách (7:34) - Mělník (10:28) | jede v neděli a svátky |
Os 18522 | Mšeno (7:56) - Mladá Boleslav město (8:54) | jede v pracovní dny |
Os 18551 | Mladá Boleslav město (9:33) - Mladá Boleslav hl.n. (9:39) | jede v pracovní dny |
Os 8554 | Mělník (11:06) - Mladá Boleslav město (13:11) | jede v neděli a svátky |
Os 8514 | Mladá Boleslav hl.n. (11:24) - Lomnice nad Popelkou (12:54) | jede v pracovní dny |
Os 8519 | Mladá Boleslav město (13:29) - Mladá Boleslav hl.n. (13:35) | jede v neděli a svátky |
Os 8521 postrk D. Bousov - Ml. Boleslav | Lomnice nad Popelkou (12:58) - Mělník (16:49) | jede v pracovní dny |
Os 18541 | Mělník (16:54) - Všetaty (17:04) | jede v pracovní dny |
Os 18540 | Všetaty (17:10) - Mělník (17:21) | jede v pracovní dny |
Os 8558 | Mělník (17:24) - Mladá Boleslav město (19:00) | jede v pracovní dny |
Os 8533 postrk | Mladá Boleslav město (19:14) - Mladá Boleslav hl.n. (19:20) | jede v pondělí až čtvrtek |
Os 8533 | Mladá Boleslav město (19:14) - Mělník (20:48) | jede v pátek |
Os 18536 | Mělník (22:25) - Mšeno (23:03) | jede v pátek |
vlak | trasa | kdy jede |
---|---|---|
TS 897 / 1. TD | ||
Os 18573 | Mladá Boleslav hl.n. (6:51) - Dolní Bousov (7:36) | jede v pracovní dny |
Os 18572 | Dolní Bousov (7:55) - Mladá Boleslav hl.n. (8:28) | jede v pracovní dny |
Os 8511 | Mladá Boleslav hl.n. (8:43) - Mšeno (9:26) | jede v pracovní dny |
Os 8512 | Mšeno (9:46) - Mladá Boleslav město (10:46) | jede v pracovní dny |
Os 18555 | Mladá Boleslav město (11:12) - Mladá Boleslav hl.n. (11:18) | jede v pracovní dny |
Os 6044 | Mladá Boleslav hl.n. (11:43) - Mladá Boleslav město (11:49) | jede v pracovní dny |
Os 18575 | Mladá Boleslav město (12:29) - Dolní Bousov (13:18) | jede v pracovní dny |
Os 18574 | Dolní Bousov (13:20) - Bakov nad Jizerou (13:43) | jede v pracovní dny |
Os 18577 | Bakov nad Jizerou (14:20) - Dolní Bousov (14:43) | jede v pracovní dny |
Os 18576 | Dolní Bousov (15:06) - Mladá Boleslav hl.n. (15:47) | jede v pracovní dny |
Os 18556 | Mladá Boleslav hl.n. (16:40) - Mladá Boleslav město (16:46) | jede v pracovní dny |
Os 8527 | Mladá Boleslav město (17:14) - Mělník (18:48) | jede v pracovní dny |
Os 8560 | Mělník (19:24) - Řepov (21:33) | jede v pracovní dny |
Sv 18591 | Řepov (21:38) - Mladá Boleslav hl.n. (21:53) | jede v pracovní dny |