od 13. 12. 2015, od 25. 3. 2016, od 12. 6. 2016, od 16. 9. 2016
Zobrazuji oběhy platné od 13. 12. 2015 do 24. 3. 2016
vlak | trasa | omezení |
---|---|---|
TS 121 / 1. TD | ||
R 671 | Děčín hl.n. (4:24) - Praha Masarykovo nádraží (6:02) | jede v prac. dny |
R 692 | Praha Masarykovo nádraží (6:53) - Děčín hl.n. (8:32) | jede v prac. dny |
R 681 | Děčín hl.n. (9:24) - Praha Masarykovo nádraží (11:02) | jede v prac. dny |
R 686 | Praha Masarykovo nádraží (12:53) - Děčín hl.n. (14:32) | jede v prac. dny |
R 687 | Děčín hl.n. (15:24) - Praha Masarykovo nádraží (17:02) | jede v prac. dny |
R 678 | Praha Masarykovo nádraží (17:53) - Děčín hl.n. (19:32) | jede v pátek |
R 676 | Praha Masarykovo nádraží (18:53) - Děčín hl.n. (20:32) | jede v pondělí až čtvrtek |
Os 6975 | Děčín hl.n. (21:30) - Ústí nad Labem hl.n. (21:53) | jede v pondělí až čtvrtek |
Os 6957 | Ústí nad Labem hl.n. (22:13) - Roudnice nad Labem (22:57) | jede v pondělí až čtvrtek |
TS 121 / 2. TD | ||
Os 6930 | Roudnice nad Labem (5:35) - Děčín hl.n. (6:36) | jede v prac. dny |
Os 6963 | Děčín hl.n. (6:58) - Ústí nad Labem hl.n. (7:27) | jede v prac. dny |
R 679 | Ústí nad Labem hl.n. (8:41) - Praha Masarykovo nádraží (10:02) | jede v prac. dny |
R 688 | Praha Masarykovo nádraží (10:53) - Děčín hl.n. (12:32) | jede v prac. dny |
R 685 | Děčín hl.n. (13:24) - Praha Masarykovo nádraží (15:02) | jede v prac. dny |
Sp 1903 | Praha Masarykovo nádraží (17:03) - Kolín (17:57) | jede v prac. dny |
Sv 21810 | Kolín (18:44) - Odstavné nádraží Praha-jih (19:45) | jede v pátek |
TS 121 / 3. TD | ||
Sv 21811 | Odstavné nádraží Praha-jih (4:12) - Kolín (5:06) | jede v pondělí |
Sp 1900 | Kolín (5:34) - Praha Masarykovo nádraží (6:28) | jede v prac. dny |
Sp 1901 | Praha Masarykovo nádraží (16:14) - Kolín (17:00) | jede v prac. dny |
TS 121 / 4. TD | ||
Sp 1902 | Kolín (6:49) - Praha Masarykovo nádraží (7:38) | jede v prac. dny |
R 690 | Praha Masarykovo nádraží (8:53) - Děčín hl.n. (10:32) | jede v pátek |
R 683 | Děčín hl.n. (11:24) - Praha Masarykovo nádraží (13:02) | jede v pátek |
R 684 | Praha Masarykovo nádraží (14:53) - Děčín hl.n. (16:32) | jede v pátek |
R 689 | Děčín hl.n. (17:24) - Praha Masarykovo nádraží (19:02) | jede v pátek |
R 674 | Praha Masarykovo nádraží (19:53) - Ústí nad Labem hl.n. (21:16) | jede v pátek |
Os 6957 | Ústí nad Labem hl.n. (22:13) - Roudnice nad Labem (22:57) | jede v pátek |
R 682 | Praha Masarykovo nádraží (15:53) - Ústí nad Labem hl.n. (17:16) | jede v pondělí až čtvrtek |
Sp 1698 | Ústí nad Labem hl.n. (17:46) - Chomutov (18:49) | jede v pondělí až čtvrtek |
TS 121 / 5. TD | ||
R 601 | Kadaň-Prunéřov (4:54) - Ústí nad Labem hl.n. (6:07) | jede v prac. dny |
Lv 71260 | Ústí nad Labem hl.n. (6:13) - Děčín hl.n. (6:43) | jede v prac. dny |
R 677 | Děčín hl.n. (7:24) - Praha Masarykovo nádraží (9:02) | jede v prac. dny |
R 682 | Praha Masarykovo nádraží (15:53) - Ústí nad Labem hl.n. (17:16) | jede v pátek |
Sp 1698 | Ústí nad Labem hl.n. (17:46) - Chomutov (18:49) | jede v pátek |
R 678 | Praha Masarykovo nádraží (17:53) - Děčín hl.n. (19:32) | jede v pondělí až čtvrtek |
R 676 | Praha Masarykovo nádraží (18:53) - Děčín hl.n. (20:32) | jede v neděli a svátky |
TS 121 / 6. TD | ||
R 673 | Děčín hl.n. (5:24) - Praha Masarykovo nádraží (7:02) | jede v prac. dny |
R 690 | Praha Masarykovo nádraží (8:53) - Děčín hl.n. (10:32) | jede v pondělí až čtvrtek |
R 683 | Děčín hl.n. (11:24) - Praha Masarykovo nádraží (13:02) | jede v pondělí až čtvrtek |
R 684 | Praha Masarykovo nádraží (14:53) - Děčín hl.n. (16:32) | jede v pondělí až čtvrtek |
R 689 | Děčín hl.n. (17:24) - Praha Masarykovo nádraží (19:02) | jede v pondělí až čtvrtek |
R 674 | Praha Masarykovo nádraží (19:53) - Ústí nad Labem hl.n. (21:16) | jede v pondělí až čtvrtek |
Os 6964 | Ústí nad Labem západ (22:24) - Děčín hl.n. (22:55) | jede v pondělí až čtvrtek |
TS 121 / 7. TD | ||
R 675 | Děčín hl.n. (6:24) - Praha Masarykovo nádraží (8:02) | jede v prac. dny |
R 680 | Praha Masarykovo nádraží (16:53) - Děčín hl.n. (18:32) | jede v prac. dny |
R 691 | Děčín hl.n. (19:24) - Praha hl.n. (21:08) | jede v prac. dny |
R 670 | Praha hl.n. (23:31) - Děčín hl.n. (1:15) | jede v pondělí až čtvrtek |
TS 121 / 8. TD | ||
R 616 | Praha hl.n. (5:17) - Ústí nad Labem hl.n. (6:41) | jede denně |
R 603 | Ústí nad Labem hl.n. (7:13) - Praha hl.n. (8:28) | jede denně |
R 612 | Praha hl.n. (9:27) - Ústí nad Labem hl.n. (10:41) | jede denně |
R 607 | Ústí nad Labem hl.n. (11:13) - Praha hl.n. (12:28) | jede denně |
R 608 | Praha hl.n. (13:27) - Ústí nad Labem hl.n. (14:41) | jede denně |
R 611 | Ústí nad Labem hl.n. (15:13) - Praha hl.n. (16:28) | jede denně |
R 604 | Praha hl.n. (17:27) - Ústí nad Labem hl.n. (18:41) | jede denně |
R 615 | Ústí nad Labem hl.n. (19:13) - Praha hl.n. (20:28) | jede denně |
R 670 | Praha hl.n. (23:31) - Děčín hl.n. (1:15) | jede v neděli a svátky |