1. TD:
Sp 1292 Wrocław Główny (6:00) - Praha hl.n. (10:27): 480.001
LE 1235 Praha hl.n. (11:08) - Staré Město u Uherského Hradiště (14:10)
LE 1226 Staré Město u Uherského Hradiště (14:25) - Praha hl.n. (17:27): 480.001
2. TD:
LE 410 Bohumín (7:56) - Praha hl.n. (11:27): 480.005
LE 1255 Praha hl.n. (12:08) - Bohumín (15:44)
3. TD:
LE 1254 Košice (5:07) - Praha hl.n. (13:27): 480.003
LE 1257 Praha hl.n. (14:08) - Bohumín (17:59): 480.003
4. TD:
LE 1250 Spišská Nová Ves (0:33) - Praha hl.n. (7:27)
LE 1251 Praha hl.n. (8:08) - Bohumín (11:44): 480.002
LE 1224 Bohumín (11:54) - Praha hl.n. (15:27)
5. TD:
LE 1232 Staré Město u Uherského Hradiště (6:25) - Praha hl.n. (9:27)
LE 1253 Praha hl.n. (10:08) - Karviná (13:57): 480.004
1. TD: žádný vlak nejede
2. TD: žádný vlak nejede