leden 2023
aktuální nasazení | přehled výkonů | vložit záznam | úplný výpis | jiná sledování | Facebook sledovaček | administrace

Aktuální nasazení
 Vlaky, které nepatří do jiných tabulek

oběh pro
26. 1.:
Vlaky, které nepatří do jiných tabulekdatum
1. den2. den3. den4. den5. den6. den7. den8. den9. den10. den11. den12. den13. den14. den15. den16. den17. den18. den19. den20. den
1234567891011121314151617181920
ne 22. 1.714.024 + 814.116 pk [1] 714.024 + 80-29 006 + 843.002 pk [2]                                     ne 22. 1.
po 23. 1.123.008 [3] 240.011 [4] 847.001 [5]                                   po 23. 1.
út 24. 1.363.013 [6]         742.253 [7]     193.747 [8]     471.060 [9]     123.002 [10]     186.552 [11]     út 24. 1.
st 25. 1.751.232 [12] 383.415 [13] 386.029 [14] 193.261 [15] 386.004 [16] 386.039 [17] 240.129 př + 388.208 [18] 714.015 + 29-29 001 + 80-29 009 [19] 386.033 [20] 230.091 př + 230.061 [21] 193.586 [22] 846.286 [23] 383.415 [24] 386.031 [25] 386.002 [26] 816.001 [27] 383.417 [28] 386.019 [29] 230.061 př + 230.091 + 363.517 pk [30]   st 25. 1.
čt 26. 1.705.913 + 28-29 305 [31] 816.001 [27] 383.412 [32] 386.030 [33] 386.003 [34] 383.403 [35] 386.007 [36] 386.001 [37] 386.036 [38] 650.236 [39] 770.095 [40] 386.013 [41] 386.025 [42]         814.082 př + 814.065 + 814.088 pk [43] 814.065 + 814.082 pk [44] 814.083 [45] čt 26. 1.
pá 27. 1.                                        pá 27. 1.
so 28. 1.870.002 [46]                                       so 28. 1.
oběh pro
26. 1.:
1234567891011121314151617181920datum
1. den2. den3. den4. den5. den6. den7. den8. den9. den10. den11. den12. den13. den14. den15. den16. den17. den18. den19. den20. den
Vlaky, které nepatří do jiných tabulek

[1]Sv 98165 (Olomouc hl. n. 12:12 - Krnov 14:05-14:15 - Opava východ 14:59)
[2]Lv 55258 (Opava východ 16:06 - Krnov 16:40-17:45 - Olomouc hl. n. 19:16)
[3]Praha Běchovice - Kutná Hora hl.n. (se soupravou "Ibalginů")
[4]Kutná Hora hl.n. - Břeclav (se soupravou "Ibalginů")
[5]Na okruh do Velimi
[6]Nex 54907 Chomutov - Prostějov
[7]Pn 62425 Mladá Boleslav město - Mladá Boleslav hl.n.
[8]54858
[9]Os 9660
[10]Lv Březno u Chomutova - Počerady
[11]Nex Kúty - Česká Třebová vjezd.sk., 21:45 Opatov
[12]Lv 54815/54852 (Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Ostružná a zpět)
[13]Nex Dečín - P. Uhřineves 8,40 Lovosice
[14]Nex P. Uhřineves - Děčín st. hr., 8.55 Bohušovice n. O.
[15]Přeprava nových vozů Zacns a Eamnos že Slovenska do Německa přes Ústí a Děčín. V 8:00 hod odjezd z Nymburka
[16]Nex Č.Třebová - Děčín st. hr. 9.30 Pradubice hl.n.
[17]Nex Děčín st.hr. - P Uhříněves, 9.57 Dobkovice
[18]Nex 49830 relace Kecskemét - Hostivař
[19]Převoz z Opavy do Olomouce
[20]Nex Gdansk - Havířov, 11.02 O. Kunčice
[21]uhlí z Kutné Hory do Brna
[22]Nex 54252 Česká Třebová odj.sk. - Praha Libeň - Děčín - Hamburk
[23]Os 20501 Česká Třebová - Ústí nad Orlicí
[24]Nex P.Uhřineves - Děčín - Hamburg, 16.37 Libčice n. V.
[25]Nex Č. Třebová - Brno - Břeclav - Kúty, 16.41 Břeclav
[26]Nex Kúty - Brno - Č. Třebová, 16.35 Kúty
[27]Os 13501 - 13518 (Milotice n. Opavou - Vrbno p. Pradědem)
[28]Nex Děčín - Praha Uhřiněves, 20:18 Nelahozeves, 20:22 Kralupy n.Vltavou
[29]Nex Praha Uhřiněves - Děčín, 20:22 Kralupy n.Vltavou
[30]Brno-KH, 363 jen po Vlkov
[31]Os 20602-20607 Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět; místo Os 20608-20611 náhradní autobusová doprava (porucha lokomotivy)
[32]Nex Děčín - Uhřiněves, 6.55 Libčice n. V.
[33]Nex Č.Třebová - Děčín st.hr. , 6.59 Kostomlaty nad Labem
[34]Nex Č.Třebová - Děčín st.hr., 9.59 Pardubice
[35]Nex P. Uhříňeves- Děčín st.hr. 9.56 Uhříňeves
[36]Nex P. Uhříňeves- Děčín st.hr. 13.23 Hnevice
[37]Nex Česká Třebová - Brno - Břeclav- Lanžhot st.hr. 13.23 Svitavy
[38]Nex Děčín st.hr. - Uhřiněves, 15.20 Ústí nad Labem sever
[39]Nový regiopanter 650 236-2 pro Olomoucko z Prahy (v Českém Brodě 15:07)
[40]Posun na ostravském hlavním nádraží
[41]Nex Kúty - Česká Třebová, 18:01 Šakvice
[42]Nex Bratislava-Vajnory - Česká Třebová vjezd.sk., 18:24 Bratislava-Lamač
[43]Sp 1567
[44]Sp 1572
[45]Os 9801
[46]R 10862 Přerov - Slavkov u Brna (Přerov 11:00 - Hulín 11:12 - Otrokovice 11:22 - Staré Město u U.H. 11:34 - Moravský Písek 11:43-11:46 - Bzenec 11:52 - Kyjov 12:04 - Nemotice 12:18 - Slavkov u Brna 12:40) testovací jízda Slovenské Strely