leden 2022 únor 2022 březen 2022 duben 2022 květen 2022 červen 2022 červenec 2022 srpen 2022 září 2022 říjen 2022 listopad 2022 prosinec 2022
aktuální nasazení | přehled výkonů | vložit záznam | úplný výpis | jiná sledování | Facebook sledovaček | administrace | 🇨🇿 🇸🇰 🇩🇪 🇵🇱 🇬🇧

Přehled nasazení - 2. 12. 2022

ROZEWIE, KORMORAN

1. TD:
60173 ROZEWIE Wrocław Gł. (5:04) - Polanica Zdrój (6:55)
65100 KORMORAN Polanica Zdrój (9:02) - Katowice (13:10 - 13:35)
56100 KORMORAN Katowice (14:28 - 14:48) - Polanica Zdrój (18:40)
66172 ROZEWIE Polanica Zdrój (21:55) - Wrocław Gł. (23:44)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


ŚNIEŻKA

1. TD: žádný vlak nejede


FLISAK

1. TD:
54102 FLISAK Gdynia Gl. (08:42) - Laskowice Pomorskie (10:20 - 10:41) - Płock (13:45 - 14:15)
45102 FLISAK Płock (13:45 - 14:15) - Laskowice Pomorskie (17:14 - 17:34) - Gdynia Gl. (19:15)
předpoklad: 754.025 na základě pozorování ze dne 1. 12. 2022 na vlaku 54102


BORY TUCHOLSKIE, DIONIZOS, LUBUSZANIN, ZAMOYSKI, STASZIC, SWAROŻYC

1. TD:
58110 BORY TUCHOLSKIE Gdynia Gł. (8:14) - Tczew (9:04 - 9:26) - Gorzow wlkp. (13:54 - 14:14)
87100 DIONIZOS Gorzów Wlkp. (14:55) - Zbąszynek (16:10)
78103 LUBUSZANIN Zbąszynek (22:11) - Gorzów Wlkp. (23:21): !: Opóźnienie w Gorzowie Wielkopolskim 57 minut (przyjazd 00:15 dnia 03.12.2022r.)


2. TD:
82104 ZAMOYSKI Gorzow wlkp. (9:02) - Piła Główna (10:43 - 11:09): SU4210-005
28100 STASZIC Piła Główna (13:14 - 13:53) - Szczecin Gł. (17:15)


3. TD:
82100 STASZIC Szczecin Gł. (10:38) - Piła Główna (14:02 - 14:26): SU4210-010
28104 ZAMOYSKI Piła Główna (17:19 - 17:44) - Gorzow wlkp. (19:28)


4. TD:
87102 LUBUSZANIN Gorzów Wlkp. (4:44) - Zbąszynek (5:55)
78101 DIONIZOS Zbąszynek (11:25) - Gorzów Wlkp. (12:35)
58110 Gorzow wlkp. (13:54 - 14:14) - Kostrzyn (14:49)
85110 BORY TUCHOLSKIE Kostrzyn (15:22) - Tczew (20:16 - 20:38) - Gdynia Gł. (21:34)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


KIEV EX.

1. TD:
21010 KIEV EXPRESS Yahodyn (1:38 - 3:36) - Dorohusk (4:02 - 6:29)
12010 KIEV EXPRESS Dorohusk (21:28 - 23:44) - Yahodyn (0:39 - 2:45)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


NIEGOCIN, MAMRY

KORSARZ, MIERZEJA

ARTUS, JANTAR

WYDMY

ROZEWIE

KORSARZ, SARBSKO, DELFIN

WYDMY, GARDNO

HETMAN, MATEJKO

1. TD:
67103 HETMAN Wrocław Gł. (15:37) - Zielona Góra Gł. (18:53): !: Na odcinku Legnica - Zielona Góra zostaje uruchomiona Komunikacja Zastępcza (prace torowe na szlaku Nowogród Bobrzański Osiedle - Zielona Góra Główna).
7804 MATEJKO Zielona Góra Gł. (19:23) - Gorzow wlkp. (21:22)


2. TD:
8704 MATEJKO Gorzów Wlkp. (6:28) - Zielona Góra Gł. (8:39)
76112 HETMAN Zielona Góra Gł. (9:07) - Wrocław Gł. (12:40): !: Na odcinku Zielona Góra - Legnica zostaje uruchomiona Komunikacja Zastępcza (prace torowe na szlaku Zielona Góra - Nowogród Bobrzański Osiedle).


mimořádný oběh | nieplanowane pociągi

1. TD:
1
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


2. TD:
2
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.