květen 2024 červen 2024 červenec 2024
aktuální nasazení | přehled výkonů | vložit záznam | úplný výpis | jiná sledování | Facebook sledovaček | administrace | 🇨🇿 🇸🇰 🇩🇪 🇵🇱 🇬🇧

Přehled nasazení - 15. 6. 2024

Wybrzeże

1. TD:
IC 5112 Wybrzeże Gdynia Gł. (7:39) - Warszawa Zachodnia (11:24)
IC 1512 Wybrzeże Warszawa Zachodnia (16:34) - Gdynia Gł. (20:20)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


Stoczniowiec, Ukiel

1. TD:
IC 57108 Stoczniowiec Gdynia Gł. (5:27) - Zielona Góra Gł. (11:18)
IC 75100 Ukiel Zielona Góra Gł. (12:36) - Olsztyn Gł. (18:19)
předpoklad: EU160-035 na základě pozorování ze dne 14. 6. 2024 na vlaku 57100


2. TD:
IC 57100 Ukiel Olsztyn Gł. (9:41) - Zielona Góra Gł. (15:18)
IC 75108 Stoczniowiec Zielona Góra Gł. (16:42) - Gdynia Gł. (22:31)
předpoklad: EU160-022 na základě pozorování ze dne 14. 6. 2024 na vlaku 75100


Piast, Malczewski

1. TD:
IC 5312 Piast Gdynia Gł. (7:52) - Kraków Gł. (16:41): EU160-038


2. TD:
IC 3806 Malczewski Kraków Gł. (6:44) - Kołobrzeg (15:32): EU160-029


3. TD:
IC 8306 Malczewski Kołobrzeg (12:29) - Kraków Gł. (21:41): EU160-023


4. TD:
IC 3512 Piast Kraków Gł. (11:12) - Gdynia Gł. (20:07): EU160-033


Lednica, Mieszko, Heweliusz

1. TD:
IC 56150 Lednica Gdynia Gł. (17:28) - Wrocław Gł. (23:09)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


2. TD:
IC 65151 Lednica Wrocław Gł. (4:24) - Gdynia Gł. (9:55): EU160-025
IC 5604 Mieszko Gdynia Gł. (15:48) - Wrocław Gł. (21:16)


3. TD:
IC 6503 Heweliusz Wrocław Gł. (11:00) - Gdynia Gł. (16:09)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


4. TD:
IC 5602 Heweliusz Gdynia Gł. (11:47) - Wrocław Gł. (17:03)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


5. TD:
IC 6505 Mieszko Wrocław Gł. (6:58) - Gdynia Gł. (12:14)
předpoklad: EU160-036 na základě pozorování ze dne 14. 6. 2024 na vlaku 5602


6. TD: žádný vlak nejede


7. TD: žádný vlak nejede


Gałczyński

1. TD:
IC 18100 Gałczyński Warszawa Wschodnia (5:14) - Szczecin Gł. (11:06)
IC 81100 Gałczyński Szczecin Gł. (17:09) - Warszawa Wschodnia (22:43)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


Chełmianin, Kujawiak

1. TD:
IC 12101 Chełmianin Warszawa Zachodnia (6:31) - Chełm (9:32)
IC 25100 Kujawiak Chełm (13:20) - Bydgoszcz Gł. (19:31)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


2. TD:
IC 52100 Kujawiak Bydgoszcz Gł. (8:08) - Chełm (14:14)
IC 21100 Chełmianin Chełm (18:20) - Warszawa Wschodnia (21:04)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


Mewa, Podlasiak

1. TD:
IC 18106 Mewa Warszawa Wschodnia (13:09) - Świnoujście (20:40)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


2. TD:
IC 81102 Podlasiak Świnoujście (8:56) - Białystok (18:41): EU160-007


3. TD:
IC 18102 Podlasiak Białystok (9:07) - Świnoujście (18:55)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


4. TD:
IC 81106 Mewa Świnoujście (6:45) - Warszawa Wschodnia (14:16): EU160-017


Bystrzyca, Staszic, Górski, Uznam

1. TD:
IC 12102 Bystrzyca Warszawa Zachodnia (16:46) - Lublin Gł. (18:40)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


2. TD:
IC 28100 Staszic Lublin Gł. (6:21) - Piła Gł. (12:42): EU160-003
IC 82100 Staszic Piła Gł. (15:11) - Lublin Gł. (21:41)


3. TD:
IC 28104 Górski Lublin Gł. (7:21) - Świnoujście (17:00): EU160-012
IC 81170 Uznam Świnoujście (21:07) - Szczecin Gł. (22:30)


4. TD:
IC 18170 Uznam Szczecin Gł. (5:51) - Świnoujście (7:17)
IC 82104 Górski Świnoujście (11:07) - Lublin Gł. (20:12): EU160-020


5. TD:
IC 21102 Bystrzyca Lublin Gł. (5:21) - Warszawa Zachodnia (7:40)
předpoklad: EU160-006 na základě pozorování ze dne 14. 6. 2024 na vlaku 82104


Strzelecki

1. TD:
IC 17100 Strzelecki Warszawa Wszchodnia (7:24) - Zielona Góra Gł. (12:29)
IC 71101 Strzelecki Zielona Góra Gł. (15:29) - Warszawa Gdańska (20:30)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


Warta

1. TD:
IC 17104 Warta Warszawa Wschodnia (19:27) - Poznań Gł. (22:30): EU160-017 př + 193.795


2. TD:
IC 71104 Warta Poznań Gł. (5:40) - Warszawa Wschodnia (8:36)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


Noteć, Zamoyski

1. TD:
IC 18110 Noteć Warszawa Wschodnia (18:14) - Piła Gł. (22:52)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


2. TD: žádný vlak nejede


3. TD:
IC 83100 Zamoyski Piła Gł. (11:27) - Rzeszów Gł. (20:41): EU160-014


4. TD:
IC 38100 Zamoyski Rzeszów Gł. (7:28) - Piła Gł. (16:50): EU160-013


5. TD: žádný vlak nejede


6. TD:
IC 81110 Noteć Piła Gł. (5:03) - Warszawa Wschodnia (9:46)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


Korczak, Parsęta, Pobrzeże, Łodzianin

1. TD: žádný vlak nejede


2. TD:
IC 18153 Parsęta Łódź Fabryczna (6:44) - Lębork (13:22)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


3. TD: žádný vlak nejede


4. TD:
IC 18115 Pobrzeże Łódź Fabryczna (8:48) - Lębork (15:33)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


5. TD:
IC 81114 Pobrzeże Lębork (12:21) - Łódź Fabryczna (19:36)
Pro tyto vlaky zatím není k dispozici žádné pozorování ani předpoklad.


6. TD: žádný vlak nejede