od 1. 8. 2015, od 1. 9. 2015, od 17. 10. 2015
Zobrazuji oběhy platné od 1. 8. 2015 do 31. 8. 2015
vlak | trasa | omezení |
---|---|---|
TS 770 / 1. TD | ||
R 1221 postrk | Rakovník (5:16) - Praha Masarykovo nádraží (6:46) | jede v prac. dny, v sobotu |
R 1232 | Praha Masarykovo nádraží (7:02) - Rakovník (8:32) | jede v prac. dny, v sobotu |
R 1225 postrk | Rakovník (9:22) - Praha Masarykovo nádraží (10:52) | jede denně |
R 1228 | Praha Masarykovo nádraží (13:02) - Rakovník (14:32) | jede denně |
R 1229 postrk | Rakovník (15:22) - Praha Masarykovo nádraží (16:52) | jede denně |
R 1224 | Praha Masarykovo nádraží (17:02) - Rakovník (18:32) | jede denně |
R 1233 postrk | Rakovník (19:22) - Praha Masarykovo nádraží (20:52) | jede v neděli a svátky |
R 1220 | Praha Masarykovo nádraží (21:02) - Rakovník (22:32) | jede v neděli a svátky |
vlak | trasa | omezení |
---|---|---|
TS 771 / 1. TD | ||
R 1223 postrk | Rakovník (7:22) - Praha Masarykovo nádraží (8:52) | jede denně |
R 1230 | Praha Masarykovo nádraží (9:02) - Rakovník (10:32) | jede denně |
R 1227 postrk | Rakovník (13:22) - Praha Masarykovo nádraží (14:52) | jede denně |
R 1226 | Praha Masarykovo nádraží (15:02) - Rakovník (16:32) | jede denně |
R 1231 postrk | Rakovník (17:22) - Praha Masarykovo nádraží (18:52) | jede denně |
R 1222 | Praha Masarykovo nádraží (19:02) - Rakovník (20:32) | jede denně |
vlak | trasa | omezení |
---|---|---|
TS 772 / 1. TD | ||
Os 9801 | Rakovník (5:41) - Praha Masarykovo nádraží (7:35) | jede v prac. dny |
Sp 1710 | Praha Masarykovo nádraží (16:22) - Louny (18:25) | jede v prac. dny |
TS 772 / 2. TD | ||
Sp 1711 | Louny (5:29) - Praha Masarykovo nádraží (7:32) | jede v prac. dny |
Sp 1896 | Praha Masarykovo nádraží (18:18) - Kladno-Ostrovec (19:16) | jede v prac. dny |
TS 772 / 3. TD | ||
Os 19804 | Kladno (5:18) - Kralupy nad Vltavou (5:57) | jede v prac. dny |
Os 19803 | Kralupy nad Vltavou (6:23) - Kladno (7:04) | jede v prac. dny |
Sp 1883 | Kladno (7:15) - Praha Masarykovo nádraží (7:54) | jede v prac. dny |
Os 9011 | Praha hl.n. (14:25) - Čerčany (16:58) | jede v prac. dny |
Os 9016 | Čerčany (17:06) - Praha hl.n. (19:05) | jede v prac. dny |
Sp 1906 | Praha Masarykovo nádraží (21:02) - Kladno (21:42) | jede v prac. dny |
TS 772 / 4. TD | ||
Sp 1881 | Kladno-Dubí (6:20) - Praha Masarykovo nádraží (7:22) | jede v prac. dny |
Sp 1892 | Praha Masarykovo nádraží (17:18) - Kladno-Ostrovec (18:16) | jede v prac. dny |
TS 772 / 5. TD | ||
Sp 1879 | Kladno-Dubí (5:16) - Praha Masarykovo nádraží (6:20) | jede v prac. dny |
Sp 1890 | Praha Masarykovo nádraží (16:18) - Rakovník (18:04) | jede v prac. dny |
vlak | trasa | omezení |
---|---|---|
mimořádný oběh / -. TD | ||
- | trasa nezadána | jede denně |
- | trasa nezadána | jede denně |
- | trasa nezadána | jede denně |