vlak | trasa | kdy jede |
---|---|---|
TS 814 / 1. TD | ||
Os 11573 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (6:06) - Brno hl.n. (7:33) | jede v pracovní dny |
Sp 1765 | Brno hl.n. (11:28) - Staré Město u Uherského Hradiště (13:25) | jede v pracovní dny |
Sp 1770 | Staré Město u Uherského Hradiště (14:33) - Brno hl.n. (16:33) | jede v pracovní dny |
Os 11578 | Brno hl.n. (17:12) - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (18:36) | jede v pracovní dny |
Os 11519 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (20:32) - Brno hl.n. (22:24) | jede v pátek |
Os 11518 přípřež Bno - Rak | Brno hl.n. (20:42) - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (22:09) | jede v neděli a svátky |
TS 814 / 2. TD | ||
Os 4560 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (4:54) - Znojmo (5:22) | jede v pracovní dny |
Os 4505 | Znojmo (5:58) - Břeclav (7:15) | jede v pracovní dny |
Os 4506 | Břeclav (7:40) - Znojmo (8:54) | jede v pracovní dny |
Os 4511 | Znojmo (10:56) - Břeclav (12:13) | jede v pracovní dny |
Os 4514 | Břeclav (13:36) - Znojmo (14:54) | jede v pracovní dny |
Os 4521 | Znojmo (15:56) - Břeclav (17:12) | jede v pracovní dny |
Os 4524 | Břeclav (18:40) - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (19:25) | jede v pondělí až čtvrtek |
Os 4524 | Břeclav (18:40) - Znojmo (19:54) | jede v pátek |
Os 4500 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (5:54) - Znojmo (6:22) | jede v sobotu |
Os 4507 | Znojmo (6:56) - Břeclav (8:15) | jede v sobotu |
Os 4508 | Břeclav (9:38) - Znojmo (10:54) | jede v sobotu |
Os 4515 | Znojmo (12:56) - Břeclav (14:14) | jede v sobotu |
Os 4518 | Břeclav (15:37) - Znojmo (16:54) | jede v sobotu |
Os 4527 | Znojmo (18:56) - Břeclav (20:14) | jede v sobotu |
Os 4528 | Břeclav (21:36) - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (22:25) | jede v sobotu |
TS 814 / 3. TD | ||
Os 4501 | Znojmo (4:08) - Břeclav (5:24) | jede v pondělí |
Os 4501 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (4:34) - Břeclav (5:24) | jede v úterý až pátek |
Os 4502 | Břeclav (5:57) - Znojmo (7:20) | jede v pracovní dny |
Os 4509 | Znojmo (8:56) - Břeclav (10:11) | jede v pracovní dny |
Os 4510 | Břeclav (11:38) - Znojmo (12:54) | jede v pracovní dny |
Os 4517 | Znojmo (13:56) - Břeclav (15:12) | jede v pracovní dny |
Os 4520 | Břeclav (16:42) - Znojmo (17:54) | jede v pracovní dny |
Os 4500 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (5:54) - Znojmo (6:22) | jede v neděli a svátky |
Os 4507 | Znojmo (6:56) - Břeclav (8:15) | jede v neděli a svátky |
Os 4508 | Břeclav (9:38) - Znojmo (10:54) | jede v neděli a svátky |
Os 4515 | Znojmo (12:56) - Břeclav (14:14) | jede v neděli a svátky |
Os 4518 | Břeclav (15:37) - Znojmo (16:54) | jede v neděli a svátky |
Os 4527 | Znojmo (18:56) - Břeclav (20:14) | jede v prac. dny, neděli a svátky |
Os 4528 | Břeclav (21:36) - Znojmo (22:54) | jede v prac. dny, neděli a svátky |
TS 814 / 4. TD | ||
Os 4503 | Znojmo (4:58) - Břeclav (6:25) | jede v pracovní dny |
Os 4550 | Břeclav (6:47) - Mikulov na Moravě (7:14) | jede v pracovní dny |
Os 4551 | Mikulov na Moravě (8:48) - Břeclav (9:09) | jede v pracovní dny |
Os 4512 | Břeclav (12:40) - Znojmo (13:54) | jede v pracovní dny |
Os 4519 | Znojmo (14:56) - Břeclav (16:14) | jede v pracovní dny |
Os 4522 | Břeclav (17:37) - Znojmo (18:54) | jede v pracovní dny |
Os 4505 | Znojmo (5:58) - Břeclav (7:15) | jede v sobotu |
Os 4506 | Břeclav (7:40) - Znojmo (8:54) | jede v sobotu |
Os 4511 | Znojmo (10:56) - Břeclav (12:13) | jede v sobotu |
Os 4514 | Břeclav (13:36) - Znojmo (14:54) | jede v sobotu |
Os 4523 | Znojmo (16:56) - Břeclav (18:14) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 4526 | Břeclav (19:36) - Znojmo (20:54) | jede v sobotu, neděli a svátky |
TS 814 / 5. TD | ||
Os 4515 | Znojmo (12:56) - Břeclav (14:14) | jede v pracovní dny |
Os 4518 | Břeclav (15:37) - Znojmo (16:54) | jede v pracovní dny |
Os 4525 | Znojmo (17:56) - Břeclav (19:12) | jede v pracovní dny |
TS 814 / 6. TD | ||
Os 4500 | Břeclav (4:57) - Znojmo (6:22) | jede v pracovní dny |
Os 4507 | Znojmo (6:56) - Břeclav (8:15) | jede v pracovní dny |
Os 4508 | Břeclav (9:38) - Znojmo (10:54) | jede v pracovní dny |
Os 4513 | Znojmo (11:56) - Břeclav (13:11) | jede v pracovní dny |
Os 4516 | Břeclav (14:40) - Znojmo (15:54) | jede v pracovní dny |
Os 4523 | Znojmo (16:56) - Břeclav (18:14) | jede v pracovní dny |
Os 4526 | Břeclav (19:36) - Znojmo (20:54) | jede v pracovní dny |
Os 4563 | Znojmo (22:31) - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (23:08) | jede v pracovní dny |
Os 4509 | Znojmo (8:56) - Břeclav (10:11) | jede v neděli a svátky |
Os 4510 | Břeclav (11:38) - Znojmo (12:54) | jede v neděli a svátky |
Os 4519 | Znojmo (14:56) - Břeclav (16:14) | jede v neděli a svátky |
Os 4522 | Břeclav (17:37) - Znojmo (18:54) | jede v neděli a svátky |
Os 4561 | Znojmo (21:06) - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (21:33) | jede v neděli a svátky |
vlak | trasa | kdy jede |
---|---|---|
TS 815 / 1. TD | ||
Sp 1925 | Okříšky (4:48) - Třebíč (5:02) | jede v pracovní dny |
96675 | Třebíč (5:36) - Brno hl.n. (6:48) | jede v pracovní dny |
96676 | Brno hl.n. (14:35) - Náměšť nad Oslavou (15:23) | jede v pracovní dny |
Sp 1926 | Náměsť nad Oslavou (15:29) - Třebíč (15:55) | jede v pracovní dny |
Os 4876 | Třebíč (16:17) - Jihlava (17:11) | jede v pracovní dny |
Os 4879 | Jihlava (17:53) - Okříšky (18:30) | jede v pracovní dny |
Os 4811 | Okřášky (5:34) - Náměšť nad Oslavou (6:11) | jede v sobotu, neděli a svátky |
96811 | Náměšť nad Oslavou (6:14) - Zastávka u Brna (6:44) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 4804 | Zastávka u Brna (7:14) - Náměšť nad Oslavou (7:42) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 4866 | Náměšť nad Oslavou (7:51) - Třebíč (8:16) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 14806 | Třebíč (9:15) - Jihlava (10:08) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 14813 | Jihlava (11:50) - Třebíč (12:41) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 4861 | Třebíč (13:44) - Náměšť nad Oslavou (14:07) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 4833 | Náměšť nad Oslavou (14:13) - Zastávka u Brna (14:39) | jede v sobotu, neděli a svátky |
96822 | Zastávka u Brna (15:13) - Náměšť nad Oslavou (15:37) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 4822 | Náměšť nad Oslavou (15:51) - Třebíč (16:16) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 14818 | Třebíč (17:15) - Jihlava (18:08) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 14821 | Jihlava (19:50) - Třebíč (20:41) | jede v sobotu, neděli a svátky |
Os 4836 | Třebíč (22:06) - Okříšky (22:21) | jede v sobotu, neděli a svátky |