květen 2024 červen 2024 červenec 2024
aktuální nasazení | přehled výkonů | vložit záznam | jiná sledování | Facebook sledovaček | administrace | 🇨🇿 🇸🇰 🇩🇪 🇵🇱 🇬🇧

Přehled výkonů
PKP IC: EU160


Wybrzeże (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Wybrzeże / 1. TD
IC 5112
Wybrzeże
Gdynia Gł. (7:39) - Warszawa Zachodnia (11:24)jede denně
IC 1512
Wybrzeże
Warszawa Zachodnia (16:34) - Gdynia Gł. (20:20)jede denně

Stoczniowiec, Ukiel (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Stoczniowiec, Ukiel / 1. TD
IC 57108
Stoczniowiec
Gdynia Gł. (5:27) - Zielona Góra Gł. (11:18)jede denně
IC 75100
Ukiel
Zielona Góra Gł. (12:36) - Olsztyn Gł. (18:19)jede denně
Stoczniowiec, Ukiel / 2. TD
IC 57100
Ukiel
Olsztyn Gł. (9:41) - Zielona Góra Gł. (15:18)jede denně
IC 75108
Stoczniowiec
Zielona Góra Gł. (16:42) - Gdynia Gł. (22:31)jede denně

Piast, Malczewski (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Piast, Malczewski / 1. TD
IC 5312
Piast
Gdynia Gł. (7:52) - Kraków Gł. (16:41)jede denně
Piast, Malczewski / 2. TD
IC 3806
Malczewski
Kraków Gł. (6:44) - Kołobrzeg (15:32)jede denně
Piast, Malczewski / 3. TD
IC 8306
Malczewski
Kołobrzeg (12:29) - Kraków Gł. (21:41)jede denně
Piast, Malczewski / 4. TD
IC 3512
Piast
Kraków Gł. (11:12) - Gdynia Gł. (20:07)jede v sobotu od 15. do 29. VI., denně od 1. do 6. VII., v sobotu od 20. VII. do 3. VIII.
IC 3512
Piast
Kraków Gł. (11:26) - Gdynia Gł. (20:07)jede v prac. dny a neděli od 9. do 30. VI., denně od 7. do 19. VII., v prac. dny a neděli od 21. VII. do 9. VIII., denně od 10. do 31. VIII.

Lednica, Mieszko, Heweliusz (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Lednica, Mieszko, Heweliusz / 1. TD
IC 56150
Lednica
Gdynia Gł. (17:28) - Wrocław Gł. (23:09)jede před sobotou, nedělí a svátkem, zpravidla v pátek a sobotu, v neděli, 14. VIII., 15. VIII.
Lednica, Mieszko, Heweliusz / 2. TD
IC 65151
Lednica
Wrocław Gł. (4:24) - Gdynia Gł. (9:55)jede v pondělí, v sobotu, neděli a svátky, 15. VIII., 16. VIII.
IC 5604
Mieszko
Gdynia Gł. (15:48) - Wrocław Gł. (21:16)jede denně
Lednica, Mieszko, Heweliusz / 3. TD
IC 6503
Heweliusz
Wrocław Gł. (11:00) - Gdynia Gł. (16:09)jede denně
Lednica, Mieszko, Heweliusz / 4. TD
IC 5602
Heweliusz
Gdynia Gł. (11:47) - Wrocław Gł. (17:03)jede v prac. dny a neděli, 15. VI., 22. VI.
Lednica, Mieszko, Heweliusz / 5. TD
IC 6505
Mieszko
Wrocław Gł. (6:58) - Gdynia Gł. (12:14)jede denně
Lednica, Mieszko, Heweliusz / 6. TD
IC 5362
Heweliusz
Gdynia Gł. (11:47) - Przemyśl Gł. (23:37)jede v sobotu od 29. VI. do 31. VIII.
Lednica, Mieszko, Heweliusz / 7. TD
IC 3562
Heweliusz
Przemyśl Gł. (4:18) - Gdynia Gł. (16:09)jede v neděli od 30. VI. do 25. VIII.

Gałczyński (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Gałczyński / 1. TD
IC 18100
Gałczyński
Warszawa Wschodnia (5:14) - Szczecin Gł. (11:06)jede denně vyjma od 22. VI. do 31. VIII.
IC 18100
Gałczyński
Warszawa Wschodnia (5:14) - Świnoujście (12:31)jede denně od 22. VI. do 31. VIII.
IC 81100
Gałczyński
Świnoujście (15:40) - Warszawa Wschodnia (22:43)jede denně od 22. VI. do 31. VIII.
IC 81100
Gałczyński
Szczecin Gł. (17:09) - Warszawa Wschodnia (22:43)jede denně vyjma od 22. VI. do 31. VIII.

Chełmianin, Kujawiak (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Chełmianin, Kujawiak / 1. TD
IC 12101
Chełmianin
Warszawa Zachodnia (6:31) - Chełm (9:32)jede denně vyjma od 24. VI. do 31. VIII.
IC 12101
Chełmianin
Warszawa Zachodnia (6:31) - Dorohusk (9:59)jede denně od 24. VI. do 31. VIII.
IC 25100
Kujawiak
Chełm (13:20) - Bydgoszcz Gł. (19:31)jede denně vyjma 3. VIII.
IC 28140
Kujawiak
Chełm (13:20) - Szczecinek (22:42)jede 3. VIII.
Chełmianin, Kujawiak / 2. TD
IC 82140
Kujawiak
Szczecinek (5:22) - Chełm (14:13)jede 4. VIII.
IC 52100
Kujawiak
Bydgoszcz Gł. (8:08) - Chełm (14:14)jede denně vyjma 4. VIII.
IC 21100
Chełmianin
Chełm (18:20) - Warszawa Wschodnia (21:04)jede denně

Mewa, Podlasiak (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Mewa, Podlasiak / 1. TD
IC 18106
Mewa
Warszawa Wschodnia (13:09) - Świnoujście (20:40)jede denně
Mewa, Podlasiak / 2. TD
IC 81102
Podlasiak
Świnoujście (8:56) - Białystok (18:41)jede denně
Mewa, Podlasiak / 3. TD
IC 18102
Podlasiak
Białystok (9:07) - Świnoujście (18:55)jede denně vyjma od 22. VI. do 31. VIII.
IC 18102
Podlasiak
Białystok (9:07) - Świnoujście (19:01)jede denně od 22. VI. do 31. VIII.
Mewa, Podlasiak / 4. TD
IC 81106
Mewa
Świnoujście (6:45) - Warszawa Wschodnia (14:16)jede denně

Bystrzyca, Staszic, Górski, Uznam (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Bystrzyca, Staszic, Górski, Uznam / 1. TD
IC 12102
Bystrzyca
Warszawa Zachodnia (16:46) - Lublin Gł. (18:40)jede denně
Bystrzyca, Staszic, Górski, Uznam / 2. TD
IC 28100
Staszic
Lublin Gł. (6:21) - Piła Gł. (12:42)jede denně
IC 82100
Staszic
Piła Gł. (15:11) - Lublin Gł. (21:41)jede denně
Bystrzyca, Staszic, Górski, Uznam / 3. TD
IC 28104
Górski
Lublin Gł. (7:21) - Świnoujście (17:00)jede denně
IC 81170
Uznam
Świnoujście (21:07) - Szczecin Gł. (22:30)jede denně
Bystrzyca, Staszic, Górski, Uznam / 4. TD
IC 18170
Uznam
Szczecin Gł. (5:51) - Świnoujście (7:17)jede denně vyjma od 21. VI. do 31. VIII.
IC 18170
Uznam
Szczecin Gł. (5:55) - Świnoujście (7:17)jede denně od 21. VI. do 31. VIII.
IC 82104
Górski
Świnoujście (11:07) - Lublin Gł. (20:12)jede denně
Bystrzyca, Staszic, Górski, Uznam / 5. TD
IC 21102
Bystrzyca
Lublin Gł. (5:21) - Warszawa Zachodnia (7:40)jede denně vyjma od 25. VII. do 12. VIII.
IC 21102
Bystrzyca
Lublin Gł. (5:21) - Warszawa Zachodnia (7:45)jede denně od 25. VII. do 12. VIII.

Strzelecki (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Strzelecki / 1. TD
IC 17100
Strzelecki
Warszawa Wszchodnia (7:24) - Zielona Góra Gł. (12:29)jede denně vyjma od 25. VII. do 12. VIII.
IC 17100
Strzelecki
Warszawa Wszchodnia (7:29) - Zielona Góra Gł. (12:29)jede denně od 25. VII. do 4. VIII., denně od 8. do 12. VIII.
IC 17100
Strzelecki
Warszawa Wszchodnia (7:29) - Zbąszynek (11:30)jede denně od 5. do 7. VIII.
IC 71101
Strzelecki
Zielona Góra Gł. (15:29) - Warszawa Gdańska (20:30)jede denně vyjma od 5. do 7. VIII.
IC 71101
Strzelecki
Zbąszynek (16:29) - Warszawa Gdańska (20:30)jede denně od 5. do 7. VIII.

Warta (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Warta / 1. TD
IC 17104
Warta
Warszawa Wschodnia (19:27) - Poznań Gł. (22:30)jede denně
Warta / 2. TD
IC 71104
Warta
Poznań Gł. (5:40) - Warszawa Wschodnia (8:36)jede denně

Noteć, Zamoyski (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Noteć, Zamoyski / 1. TD
IC 18110
Noteć
Warszawa Wschodnia (18:14) - Piła Gł. (22:52)jede denně vyjma 3. VIII.
IC 18110
Noteć
Warszawa Wschodnia (18:14) - Szczecinek (23:52)jede 3. VIII.
Noteć, Zamoyski / 2. TD
IC 88152
Stazic Bis
Szczecinek (13:09) - Piła Gł. (14:22)jede 4. VIII.
Noteć, Zamoyski / 3. TD
IC 83100
Zamoyski
Piła Gł. (11:27) - Rzeszów Gł. (20:41)jede denně vyjma od 7. do 9. VIII.
IC 83100
Zamoyski
Piła Gł. (11:27) - Lublin Gł. (17:42)jede denně od 7. do 9. VIII.
Noteć, Zamoyski / 4. TD
IC 38100
Zamoyski
Rzeszów Gł. (7:28) - Piła Gł. (16:50)jede denně vyjma od 7. do 10. VIII.
IC 38100
Zamoyski
Lublin Gł. (10:06) - Piła Gł. (16:33)jede denně od 7. do 10. VIII.
Noteć, Zamoyski / 5. TD
IC 88122
Stazic Bis
Piła Gł. (13:20) - Szczecinek (14:38)jede 3. VIII.
Noteć, Zamoyski / 6. TD
IC 81110
Noteć
Szczecinek (4:00) - Warszawa Gdańska (9:32)jede 4. VIII.
IC 81110
Noteć
Piła Gł. (5:03) - Warszawa Wschodnia (9:46)jede denně vyjma 4. VIII.

Korczak, Parsęta, Pobrzeże, Łodzianin (EU160) #

vlaktrasakdy jede
Korczak, Parsęta, Pobrzeże, Łodzianin / 1. TD
IC 19132
Korczak
Warszawa Wschodnia (15:24) - Łódź Fabryczna (16:57)jede v pracovní dny, 22. VIII., 29. VIII.
Korczak, Parsęta, Pobrzeże, Łodzianin / 2. TD
IC 18153
Parsęta
Łódź Fabryczna (6:44) - Lębork (13:22)jede 15. VI.
Korczak, Parsęta, Pobrzeże, Łodzianin / 3. TD
IC 81152
Parsęta
Kołobrzeg (15:01) - Łódź Fabryczna (21:43)jede 9. VI., 16. VI.
Korczak, Parsęta, Pobrzeże, Łodzianin / 4. TD
IC 18115
Pobrzeże
Łódź Fabryczna (8:48) - Lębork (15:33)jede denně od 9. do 20. VI.
IC 18115
Pobrzeże
Łódź Fabryczna (8:48) - Kołobrzeg (17:54)jede denně od 21. VI. do 21. VII., denně od 13. do 31. VIII.
IC 18115
Pobrzeże
Łódź Fabryczna (9:01) - Kołobrzeg (17:54)jede denně od 25. VII. do 12. VIII.
Korczak, Parsęta, Pobrzeże, Łodzianin / 5. TD
IC 81114
Pobrzeże
Kołobrzeg (10:25) - Łódź Fabryczna (19:36)jede denně vyjma od 9. do 21. VI.
IC 81114
Pobrzeże
Lębork (12:21) - Łódź Fabryczna (19:36)jede denně od 9. do 21. VI.
Korczak, Parsęta, Pobrzeże, Łodzianin / 6. TD
IC 91101
Łodzianin
Łódź Fabryczna (6:43) - Warszawa Wschodnia (8:16)jede v pracovní dny, nejede 15. VIII.